O firmie
Spis treści

   

  Firma FROG powstała w roku 2005. Od samego początku działa w branży odzieżowej. Od roku 2009 rozszerzyła swoją działalność o branżę obuwniczą .W skład firmy FROG wchodzi 10 sklepów odzieżowych i 8 obuwniczych. Zlokalizowane są one w miastach do 50 tyś. mieszkańców. Sklepy FROG można znaleźć  w województwie mazowieckim, łódzkim i podlaskim.  Powierzchnie handlowe sklepów FROG kształtują się od 80 do 200 m2.Sklepy firmy FROG zlokalizowane są głównie przy marketach spożywczych, w centrach miast..

  W centrum naszego zainteresowania jest Klient i jego potrzeby. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, obsługujemy z największą starannością, staramy się określić jego potrzeby. Staramy się, aby nasi Klienci wychodzili z naszych sklepów uśmiechnięci, zadowoleni z zakupów, z chęcią ponownego powrotu. Aby tak było oferujemy towary w najbardziej konkurencyjnych cenach, dobre jakościowo, zgodne z aktualnymi trendami modowymi. Dodatkowo  staramy się otwierać nasze sklepy w miejscach gdzie każdy trafi bez problemu, bez większego wysiłku.

  Naszym głównym atutem jest niska cena towarów połączona z dobrą jakością, wygodą, i aktualnymi trendami modowymi. Staramy się jednak, aby nie sama moda była wyznacznikiem podczas wyboru kolekcji do naszych sklepów, ale żeby nasza odzież i obuwie były wygodne, praktyczne i tanie. Bardzo duża częstotliwość dostaw powoduje, że Klienci odwiedzający nasze sklepy codziennie mogą znaleźć coś nowego, coś innego.

  Oferta sklepów FROG skierowana jest głównie do ludzi młodych i w średnim wieku, kobiet oraz mężczyzn. Niskie ceny, modne fasony, bardzo dobra jakość towarów sprzedawanych przez sklepy FROG powodują, że aktualnie jesteśmy liderami na rynkach odzieży i obuwia w miejscowościach  gdzie jesteśmy zlokalizowani.

  W związku z rosnącym zainteresowaniem naszym asortymentem oraz dla wygody naszych klientów uruchomiliśmy sklep internetowy, w którym możecie dokonywać zakupów w dowolnym czasie, dowolnym miejscu, śledzić aktualne promocje, nowości, konkursy.

   

  Naszym celem jest realizacja potrzeb Klienta w zakresie zakupów, poprzez profesjonalną obsługę. Staramy się, aby każdy nasz Klient był zadowolony zarówno z towaru jaki oferujemy w sprzedaży, jak i jakości usługi sprzedaży. Odpowiemy na każde zapytanie Klienta, rozwiejemy wszelkie wątpliwości, wyjaśnimy niejasności, doradzimy w wyborze produktu, bądź też zaproponujemy coś w zamian. Indywidualność w traktowaniu Klientów to nasz ogromny atut, dzięki któremu zjednujemy sobie Nabywców, którzy często do Nas wracają na kolejne zakupy.


  Z FROGIEM KUPUJESZ, ZAWSZE ZYSKUJESZ

  pixel